Szybki kontakt: tel. 517 456 946 lub tomek@tdutkowski.com

TWORZENIE STRON WWW GDAŃSK

Dlaczego warto?

Tworzę strony www dla moich klientów od 10 lat. W tym czasie zdobyłem niezbędną wiedzę i doświadczenie, ciągle się rozwijam. Grafika jest dziedziną, w której nie można zakończyć edukacji, zatem śledzę najnowsze trendy i dbam o to, by strony wyglądały nowocześnie. Jestem w stanie spotkać się z Państwem osobiście, doradzić i na żywo opowiedzieć, co może przyczynić się do poprawy wyglądu Państwa marki lub produktu. Pomagam nie tylko w doborze elementów graficznych strony, lecz także jej treści tak, by przedstawić firmę z najlepszej strony.

Technologia i grafika

Strony są tworzone z zachowaniem najnowszych trendów wizualnych. Każda strona jest robiona techniką RWD, co oznacza, że jej wygląd i układ automatycznie dopasowuje się do ekranów wszystkich urządzeń mobilnych. Można ją wygodnie przeglądać zarówno z pomocą komputera, jak i tabletu czy telefonu. Coraz więcej osób korzysta z takich rozwiązań, więc warto skierować swoją ofertę również do nich.

Dodatkowe atuty

Jestem mieszkańcem Gdańska, dzięki temu zawsze możemy się spotkać. Zapewniam kompleksową obsługę od zajęcia się hostingiem danej strony do jej obsługi na życzenie klienta. Mail twojej firmy nie musi już mieć adresu na gmail lub wp. Możemy profesjonalnie założyć maila firmowego pod twoją domeną :). Na życzenie klienta dobieram również treści na stronę firmową i przygotowuję ofertę optymalizacji oraz pozycjonowania w Google, aby klienci mogli łatwiej odszukać to, co im oferujesz. Pracuję bezpośrednio dla Ciebie, bez pośredników, więc gwarantuję dobry kontakt , terminowość i solidność wykonanej pracy.

 

ZAPYTAJ O WYCENĘ TWOJEGO PROJEKTU!

 

Zapraszam do kontaktu tel. 517 456 946 lub tomek@tdutkowski.com i zapoznania się z pełną ofertą.

STRONY INTERNETOWE GAŃSK - PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Strony internetowe dla firm

Pozycjonowanie stron internetowych w Gdańsku

Po dobrze wykonanej stronie internetowej warto zainwestować w pozycjonowanie lokalnie. Celem pozycjonowania jest umieszczenie Twojej strony najwyżej wynikach google jak to możliwe. Dzięki temu strona zacznie zdobywać nowych klientów.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

Koszt pozycjonowania ustalamy indiwidualnie po analizie konkurencji jak i ustaleniu okresu trwania prac. Minimalny czas pozycjonowania strony to 6 miesięcy. Zapraszam do kontaktu w celu wyceny twojej strony.

Na czym polega pozycjonowanie?

Podczas prac nad pozycją strony wykonuję szczegółową optymalizację Twojej strony. Aktualizuję teksty, dodaje nowe teksty, poprawiam błędy na stronie które mogą wpłynąć na pozycję. Dbam o twoją pozycje w mapach google. Projekt traktuję całościowo, celem tego jest zwiększenie ilości klientów. Kolejnym etapem jest zdobywanie wartościowych linków do Twojej strony.

Aktualizacja strony internetowej

Zaopiekuję się twoja stroną internetową czyli wykonam prace na stronie www takie jak aktualizacja tekstów, zdjęć, poprawa kodu strony. Profesjonalna obsługa strony www zapewni poprawne dodanie nowych treści do strony, nie musisz się stresować jak coś zrobić samemu.

Ceny obsługi strony internetowej

Cena aktualizacji strony www jest ustalana na podstawie przesłanych treści. Zapraszam do przesłania zapytania w celu ustalenia kosztów pracy na Twojej stronie. Małe zmiany na stronie zaczynają się już od 30zł netto.

 


Może cię zainteresować również:

Wróć na górę